Ekskursija į Naisius

Birželio 9 d. rytą dramos ir anglų kalbos būrelio vaikučiai rinkosi prie Pilies ir vyko į Naisius. Naisiuose aplankė vienintelį Lietuvoje Baltų dievų muziejų, kurį puošia per 50 ąžuolinių baltų dievų skulptūrų. Pamatė Inkilų muziejų po atviru dangumi, Naisių krašto istorijos ir Lietuvos etnografinių augalų muziejų. Grįždami aplankė Kryžių kalną. Praplėtę akiratį, laimingi grįžo namo. 

Stovyklėlė ,,Amatų mokyklėlė"

Birželio 8 d. mūsų būrelio vaikai dalyvavo Norkaičių tradicinių amatų centro organizuojamoje stovyklėlėje ,,Amatų mokyklėlė". Gausus būrys vaikučių mokėsi įvairių amatų. Jie mokėsi medžio drožybos, darė švilpynes, audė staklėmis, pynė, pasidarė apyrankes iš odos ir krepšelius iš žolynų, žaidė, šoko liaudiškus šokius. Dienos pabaigoje stovyklautojams parodėme ,,Obuolių pasakas" . Dėkojame Norkaičių tradicinių amatų etnokultūros centro vadovei Linai Lasauskaitei už šiltą priėmimą ir gausias dovanas.

                                                                                        Nuotraukos Linos Lasauskaitės

Pasirodymas Tauragės dienose

 

2016 m. birželio 4 d. pasidodėme pilies aikštėje. Vaidinome ,,Obuolių pasakas" miesto bendruomenei.

Nuotraukos Gabrielės Raudonytės

Svečiuose pas ,,Pušelės" vaikus

Gegužės 10 d. savo spektakliuką ,,Obuolių pasakos" parodėme vaikų rebilitacijos centre -mokykloje ,,Pušelė". Smagu,kad spektakliukas labai patiko vaikučiams.

Prasidėjo gastrolės

Gegužės 5 d. su spektakliu ,,Obuolių pasakos" lankėmės Tauragės lopšelyje - darželyje ,,Kodėlčius". Džiaugiamės gausiu malonių žiūrovų būriu ir aplodismentais.

Spektaklis ,,Obuolių pasakos"

Spektaklio premjera 2016 m. balandžio 28 d.

Kalėdinė naktis Pilyje - 2016

Naujokų krikštynos -2015

Pasiruošimas krikštynoms.

Spalio 15 d. dramiokai susirinko į užsiėmimą puikiai nusiteikę, nes senieji būrelio nariai buvo pasiruošę krikštyti naujokus. Naujokams teko įveikti daugybę užduočių, kad taptų tikrais dramiokais. Jie atliko užduotis, kurios buvo paslėptos balionuose. Puikiai pasirodė vaidindami mizanscenas. Žaidė ,,Batų košę", ,,Pušį", ,,Diena naktis" ir daug kitų žaidimų. Po krikšto buvo apdovanoti sertifikatais. Seniesiems būrelio nariams teko ieškoti ,,lobio". Buvo linksma ir smagu!

Vaikų vasaros stovykla ,,Veringa - 2015"

       Vasara - stovyklavimo metas. Birželio 6-8 dienomis draugiški MKC dramos ir anglų būrelio vaikai stovyklavo Vizbarų kaimo ,,Veringos"  stovykloje. Prie jų prisijungė ir Tauragės  ,,Aušros“ pagrindinės mokyklos dramos būrelio ,,Kaukutis" nariai. Stovyklos vadovės Ramutė Norvilienė ir Rasa Raudonienė džiaugėsi gausiu stovyklautojų būriu. Jau antra vasara kai šis darnus būrys bendraminčių leidžia laiką kartu. 

               Stovykloje buvo smagu! Čia vyko ,,Mis Veringos" rinkimai, ,,Keksiukų karai", sportinės varžybos, iškyla po kaimo apylinkes, bulvių, zefyrų, dešrelių kepimas ant laužo, lankstymo, raketų gaminimo, piešimo, šokių, vaidinimo, kulinarinės valandėlės, naujausių filmų peržiūra. Ypač nudžiugino draugystė su mielu šuniuku, kurį praminė Zefyru.

                Birželio 8 dieną vaikai pasitiko naujus stovyklautojus. Juos pradžiugino linksmu koncertėliu ir staigmenėle. Atsisvekinę išvyko namo. Liūdna, kad taip greitai prabėgo trys stovyklavimo  dienos. Dar ilgai su nuostalgija vaikai dalinsis įspūdžiais iš linksmos stovyklos. 

                 Vadovės ir vaikučiai nuoširdžiai dėkoja Vitalijai Šlepavičienei už gardžius pietus ir Kęstučiui Norvilui už pagalbą organizuojant išvyką ir sportines varžybas.

 

TMKC dramos būrelio vadovė Rasa Raudonienė

Moksleivių kūrybos centro himnas! 

Moksleivių kūrybos centro himnas! Šaunuoliai visi, kurie prisijungė prie šaunios idėjos! Didžiuojamės Taurage!

Posted by Tauragės žinios on 2015 m. gegužės 8 d.

Spektaklis ,,Pagrandukas Velykoms"

Edukacinis vaidinimas

Vasario 17 d. pilies vaikų dramos būrelis susitiko su ,,Aušros" pagrindinės mokyklos dramos būreliu ,,Kaukutis". Po spektaklio ,,Voro vestuvės" visi dalijosi įspūdžiais. Žiūrovai pasidžiaugė nuotaikingu vaidinimu ir išsakė kritines pastabėles, o artistai pasidalijo vaidybinėmis paslaptimis. Džiaugiamės, kad spektakliuką stebėjo ir mažieji ,,Pilinukai".

Kalėdinė naktis pilyje

                Gruodžio 19 d. vakarą į pilį sugūžėjo ,,Pilies teatro" ir ,,Aušros" pagr. mokyklos 4 b klasės vaikai. Jų laukė naujos pažintys ir susitikimas su senais draugais. Jau antri metai tęsiasi ši šauni draugystė, subūrusi bendraminčius Kalėdinei nakčiai.  Pramogų būta daug nuo pakalbio apie Kalėdų šventės tradicijas ir simbolius iki diskotekos su žaidimais  ir filmų peržiūros. Šiemet pilyje susirinko net 25 vaikai. Čia jie žaidė, šoko, vaidino ir išdykavo.

              Visi pavargę , po nakties linksmybių, bet laimingi grįžo namo. Dar  bus laiko pailsėti. Juk priešaky  laukia linksmos ir ilgos atostogos!

Naujokų krikštynos

Spalio 2 dieną senieji būrelio nariai į savo gausų būrį priėmė naujokus. Naujokams teko atlikti keletą užduočių, kad įrodytų esą tinkami būti garbingo dramiokų vardo. Jiems kelią pastojo voratinklis, teko paragauti rūgščių lašų, atlikti vaidybines užduotis. Vaikai žaidė linksmus žaidimus, šoko, dainavo, ieškojo lobio. Džiaugiamės, kad mūsų būrelio gretas papildė šaunus naujokų būrys ir linkime jiems sėkmės. 

        Mūsų draugai