Ekskursija

Kovo 12 d. vykome į Klaipėdą. Stebėjome Klaipėdos dramos teatro spektaklį ,,Nutikimai Smaližių šalyje". Apsilankėme ,,Skyparke". Buvo smagu!

Mes prisijungėme prie MKC organizuojamos iniciatyvos  - ,,Skambanti laisvė"

Obuoliukų gastrolės tęsiasi

Gruodžio 13 d. mažieji artistai svečiavosi Batakių vidurinėje mokykloje. Atidžiai spektakliuką stebėjo  maži ir dideli. Renginio pabaigoje pasidžiaugėme artėjančiomis Kalėdomis ir padovanojome CD diskus su Naisių vasros teatro aktorių suvaidinta pasaka ,,Pasaka apie Obelius ir kitus Obelių gyventojus". Palinkėję vieni kitiems gražių švenčių išsiskirstėme namo. Ačiū renginio organizatorei, bibliotekos darbuotojai, Živilei Stirbienei už šiltą priėmimą ir dovanėles.

Kalėdinė naktis pilyje

Kaip ir kasmet, dramos būrelio nariai, gruodžio 9 d. rinkosi į pilį pramogauti artėjančių švenčių proga. Tikrai daug  nuveikta: šokių kovos, lobio ieškojimas, mįslių konkursas, žaidimai ,,Taip ir ne", ,,Užduočių maišelis", ,,Mis Drama" rinkimai, diskoteka, ,,Laimės šulinys", improvizaciniai vaidinimai, filmų žiūrėjimas. Ypač džiaugiuosi vaikų išradingumu, savarankiškumu ir draugiškumu. Dėkojame už staigmenas  Raigardui su Enrikai. Tikiuosi, kad drauge praleistas laikas bus geriausia dovana Kalėdoms.

 

Obuoliukų Kalėdos

Gruodžio 8 dienos vakarą su jauduliu širdyse į pilį skubėjo mažieji artistai. Čia su nekantrumu savo pasirodymo laukė naujokai.Juk pirmą kartą didžiojoje scenoje.Juos stebės tėveliai ir artimieji. Linksmas obuoliukų vaidinimas baigėsi šiltu sveikinimu ir padėka artimiesiems už jų rūpestį ir gerumą. Nuoširdūs aplodismentai ir šypsenos sukūrė jaukią atmosferą ir pastūmėjo mus artėjančių švenčių link. Linkime visiems jaukių ir gražių švenčių.

,,Obuolių pasakos" Skaudvilės gimnazijoje

Lapkričio 29 d. linksmasis ,,Pegaso" autobusiukas mus nuvežė į Skaudvilės gimnaziją. Buvo smagu vaidinti pradinukams. Smalsūs vaikai atidžiai stebėjo spektakliuką ir negailėjo garsių plojimų. Saldžios žiūrovų ir praktiškos ,,Pegaso" dovanėlės maloniai nuteikė artėjančiam Kalėdiniam laikotarpiui. Smagi kelionė dar ilgai liks musų atmintyje. Už šią puikią kelionę esame dėkingi ,,Pegaso" knygyno darbuotojoms.

Užsiėmimas kitaip

Lapkričio 21 d. mūsų užsiėmimas buvo kitoks. Mes dirbome anglų kalbos kabinete. Gaminome ,,šalnos pakąstus obuoliukus". Kūrime Kalėdinės nakties planus. Atsakinėjome į anketos klausimus. Stebėjome video įrašą,,Obuolių pasakos". Buvo įdomu!

Artistai pas artistus

Spalio 20 d. būrelio vaikai lankėsi Vaikų bibliotekoje. Čia stebėjo lėlių teatro ,,Batuotas katinas" spektakliuką ,,Pepė ilgakojinė". Buvo smagu klausytis aktorių  animacinius balselius bei stebėti pokšaujančią Pepę. Bibliotekininkės parodė ir pristatė knygeles, kurias reiktų perskaityti aktoriams. Pakvietė balsuoti už metų knygeles. Įdomu buvo žaisti ir kurti pasakas. Dėkojame ,,Batuoto katino"  aktorėms už šiltą priėmimą ir vaišingumą. Joms atsidėkosime pavasarį pakviesdami į savo spektaklio premjerą.

Naujokų krikštynos

Rugsėjo 27 d. vyko naujokų krikštynos. Naujokams teko paragauti ir spėti ,,koks dramiokų gyvenimas", suvaidinti situacijas, atlikti įvairias užduotis, sušokti naujokų šokį, prajuokinti komisiją, sudalyvauti turnyre ,,Vaikas ore". Prisiekę būti ištikimais draniokais ir pašventinti įsiamžino pilies kiemelio lauko scenoje. Buvo linksma ir smagu!

,,Veringa -2016"

                   Birželio 17 -18 dienomis Vizbarų kaime stovyklavo  MKC būrelių ,,Žaidžiame teatrą", ,,Karoliukų sodas" ir ,,Žaidžiame angliškai" vaikai. Nors oras pirmą dieną buvo lietingas nepabūgome iškylauti. Pasigrožėjome puikiomis kaimo apylinkėmis, aplankėme senas kapinaites, matėme vaivorykštę ir daug gyvūnų. Gausus kvapų ir garsų derinys dvelkė tikromis atostogomis. Vakarienei židinyje išsikepėme  dešrelių, zefyrų. Surengėme ,,Mis Veringa" rinkimus, gaminome tortą. Įdomus filmas nuteikė saldžiam miegui.

                     Antrą dieną sportavome, rengėme varžybas, padarėme dovanėles tėveliam iš popieriaus ir gamtinės medžiagos, piešėme kreidelėmis, pūtėme ir puošėme linkėjimų balionus, žaidėme stalo žaidimus. 

                     Laikas praskriejo nepastebimai. Atsisveikinant visi stovyklautojai apdovanoti pagyrimo raštais ir saldžiomis gėlytėmis už aktyvią veiklą. Pasivaišinę savo padarytu tortu ir pasikeitę linkėjimais atsisveikinome iki kitų mokslo metų. 

Išvyka po Vizbarų apylinkes

Mis Veringa rinkimai

Torto gaminimas

Pietūs  - gardūs koldūnai

Žaidimai ir meninė veikla

Darbelis iš gamtinės medžiagos

Sportinės varžytuvės ir judrieji žaidimai

        Mūsų draugai